Politike

DEKLARATA/ Nora Malaj befason me rrëfimin: Seksi më ka shijuar më shumë në martesë

Teksa të gjithë të ftuarit e tjerë, janë shprehur se marrëdhëniet seksuale shijohen më shumë tek të 30-at! Ndërsa Nora Malaj ka shtuar se ka shijuar me shumë seksin në martesë.
Featured image of article: DEKLARATA/ Nora Malaj befason me rrëfimin: Seksi më ka shijuar më shumë në martesë Nora Malaj

TIRANË– Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nora Malaj ka folur lidhur me marrëdhëniet intime. E ftuar në emisionin “ABC e Pasdites” ajo ka komentuar lidhur me raportet seksuale në çift.

Teksa të gjithë të ftuarit e tjerë, janë shprehur se marrëdhëniet seksuale shijohen më shumë tek të 30-at! Ndërsa Nora Malaj ka shtuar se ka shijuar me shumë seksin në martesë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Në fejesë jo dhe aq, por në martesë,”– u shpreh ajo.

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment