Showbiz

Deklarata e fortë e biznesmenit Elton Ilirjani: 25 deputetë shqiptarë janë biseksualë, ma kanë kërkuar mua dhe të mos gjykojnë se vetë e bëjnë si minjtë në bodrume! Truprojat i kanë prostituta

Biznesmeni gay Elton Ilirjani ka dhënë sërish deklarata të forta kundrejt deputetëve të parlamentit shqiptar.
Featured image of article: Deklarata e fortë e biznesmenit Elton Ilirjani: 25 deputetë shqiptarë janë biseksualë, ma kanë kërkuar mua dhe të mos gjykojnë se vetë e bëjnë si minjtë në bodrume! Truprojat i kanë prostituta
Përditësuar:

Ditën e sotme i ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” në Top Channel ka qënë biznesmeni Elton llirjani. Teksa ishte në lidhje Skype nga Amerika, biznesmeni gay ka folur për temën që lidhej me sharjet dhe komentet fyese që vijnë nga politikanët për komunitetin LGBTI.

Ilrjani tregoi publikisht në emision se 25 persona në parlament janë biseksualë duke iu drejtuar atyre që të mos sillen si hipokritë pasi vetë i bëjnë gjërat si minjtë.

Më tej ai shtoi se bodyguardët e personave që janë në parlament paguhen nga 50 euro nga njerëzit e huaj duke i cilësuar ato si prostituta.

Janë 25 gay në atë parlament. Mos hiqen hipokritë. Të mos na ndëshkojnë mua Xhenin dhe personat që dalin hapur dhe ata të dalin si minj. Ato paguhen 25 dollarë nga të huajt, janë prostituta. Kjo është një çështje që na prek të gjithë komunitetin. Ku një ish-ministër  thotë se ai është BQ se vendosi flamurin e komunitetit në bashki, kjo është budallik. Jo nuk kam votuar kurrë do të vij të votoj kundër këtyre fundërrinave. Ai është ish ministër i rendit, të më ngrihen kuksianët të më vrasin dhe tropojanët sepse i bëjnë  thirrje bajraktarët e tyre?”, shprehet Elton Ilirjani.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment