Showbiz

DEDIKIM për të? Roza Lati dëgjon në makinë këngën e Stines, moderatorja: Histori personale, më e thella që mban shpirti im

FOTO
Së fundmi Roza teksa ka qënë duke i dhënë makinës ka dëgjuar këngën e Stines 'Pa Ty'. Moderatorja shkruan se kjo këngë është një nga më të thellat që mban në shpirt.
Featured image of article: DEDIKIM për të? Roza Lati dëgjon në makinë këngën e Stines, moderatorja: Histori personale, më e thella që mban shpirti im Roza Lati

TIRANE– Roza Lati dhe këngëtari Stine vite më parë kanë pasur një histori dashurie e cila është komentuar gjatë në media. Ata të dy kanë një marrëdhënie shumë të mirë edhe pas ndarjes e janë përkrahës të sukseseve të njëri-tjetrit.

Së fundmi Roza teksa ka qënë duke i dhënë makinës ka dëgjuar këngën e Stines ‘Pa Ty’.
Moderatorja shkruan se kjo këngë është një nga më të thellat që mban në shpirt.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

”Duhet ta dini që kjo është një nga këngët më të thella që mban shpirti im. Tamam tamam kjo është kënga ime. Projektet muzikore që kanë një histori personale… Nuk vdesin kurrë”- shkruan në instastory Roza duke na lënë të kuptojmë se kjo këngë është një dedikim për të.

(A.B).Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment