Showbiz

Dedikim për babain? Luana Vjollca realizon një tatuazh të ri në trup, emocionon me fjalët e shkruara: Mbaj pareshtur sytë nga qielli

FOTO
Luana Vjollca ka gjetur një moment frymëzues për të shënjuar në trupin e saj një moto që duket se do të ndjekë përgjithmonë.
Featured image of article: Dedikim për babain? Luana Vjollca realizon një tatuazh të ri në trup, emocionon me fjalët e shkruara: Mbaj pareshtur sytë nga qielli Luana Vjollca
Përditësuar:

TIRANE– Luana Vjollca është shumë e anagazhuar ditëve të fundit për shkak të projekteve të shumta që ka në dorë. Përflitet se së shpejti do të sjellë në tregun muzikor një këngë të re, si edhe është duke u marrë me emisionin e saj që pritet të transmetohet shumë shpejt në ekranin e Top Channel.

Por para se të sjellë në jetë projektet e saj, moderatorja ka gjetur një moment frymëzues për të shënjuar në trupin e saj një moto që duket se do të ndjekë përgjithmonë.

Me sa mundëm të kuptojmë nga fotoja e fundit e publikuar nga Luana në Instastory, vargjet e gdhendura në trupin e saj duken si një parim që e udhëheq në jetë, dhe na vijnë si një dedikim për babain e saj të ndjerë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në fund të fundit jeta ime është rezultat i përpjekjeve që kam bërë për të qëndruar me këmbë në tokë ndërsa mbaj pareshtur sytë nga qielli”. 

instastory- Luana Vjollca

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment