Aktualitet

Dasmë dhe mort në familjen shqiptare! Po kthehej nga dasma, vdes babai i nuses që u martua sot

Ngjarja tragjike ka ndodhur në Itali, aty ku familja shqiptare është shpërngulur prej vitesh.
Featured image of article: Dasmë dhe mort në familjen shqiptare! Po kthehej nga dasma, vdes babai i nuses që u martua sot Foto nga aksidenti

ITALI– Një baba shqiptar ka humbur jetën pasi ka pësuar një aksident automobilistik teksa po kthehej nga dasma e të bijës.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në Itali, aty ku familja shqiptare është shpërngulur prej vitesh. Teksa udhëtonin në komunën e Gioia Tauros, në rajonin e Reggio di Calabrias, dy makina Fiat Punto dhe Wolkswagen Golf  janë përplasur me njëra-tjetrën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto nga aksidenti

65-vjeçari ndodhej në makinë me bashkëshorten e tij në momentin që është aksidentuar. Fatkeqësisht ai ka ndërruar jetë si pasojë e palgëve të marra ndërsa e shoqja ka shpëtuar.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment