Argetim

“Dashuria s’njeh moshë”/ Mbesa e princeshës Diana, 28-vjeçarja Spencer në hapat e një romance me miliarderin 60 vjeçar (FOTO)

Edhe pse kanë një diferencë prej 30 gati vitesh, pasi Michael tashmë 60 vjeç dhe Spencer 28 vjeçe, siç duket nuk përbën asnjë lloj pengesë për romancën mes tyre.
Featured image of article: “Dashuria s’njeh moshë”/ Mbesa e princeshës Diana, 28-vjeçarja Spencer në hapat e një romance me miliarderin 60 vjeçar (FOTO) Lady Kitty Spencer dhe Michael Lewis

LONDËR- Mbesa e Princeshës së ndjerë Diana, Lady Kitty Spencer dhe manjati i modës, Michael Lewis u përfolën për një romancë vetën e kaluar dhe tashmë gjithçka është konfirmuar. 

Sipas medieve të huaja, çifti është fotografuar dje për herë të parë bashkë, në Manhatan dorë për dore, ndërkohë që verën e kaluar ishin fotografuar duke dalë njëri pas tjetrit nga i njëjti hotel, por nuk e pohonin lidhjen.

Edhe pse kanë një diferencë prej 30 gati vitesh, pasi Michael tashmë 60 vjeç dhe Spencer 28 vjeçe, siç duket nuk përbën asnjë lloj pengesë për romancën mes tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Theksojmë se Michael ka një pasuri prej qindra miliona dollarësh, çka e vë në dyshim dashurinë mes tyre, por gjithsesi kjo mbetet për t’u parë.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment