Kuriozitete

Dashuria në moshë të thyer! Këto çifte na tregojnë lidhjen e fortë që kanë së bashku, fotot që nuk duhen humbur

FOTO
Madje në moshën e tyre dashuria merr një tjetër kuptim, shërben dhe si një mesazh ndaj më të rinjve, si një formë për të treguar se si është të dashurosh.
Featured image of article: Dashuria në moshë të thyer! Këto çifte na tregojnë lidhjen e fortë që kanë së bashku, fotot që nuk duhen humbur Te moshuar

BRITANI– Çiftet që kanë kaluar shumë vite së bashku kanë dhe lidhje të fortë me njëri-tjetrin.
Dashuria vjen dhe shtohet pavarësisht moshës, viteve apo dhe rrudhave që janë shtuar në fytyrë. Përkundrazi ka disa persona në moshë të thyer që ndër vite e kanë ushqyer dashurinë për partnerin/en.

Madje në moshën e tyre dashuria merr një tjetër kuptim, shërben dhe si një mesazh ndaj më të rinjve, si një formë për të treguar se si është të dashurosh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pikërisht këtë gjë e ka sjellë përmes fotografive, artisti britanik, Sujata Setia.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment