Showbiz

“Dashni lezbikesh në kohën e koronas”, Xheni Karaj zbulon si e kalon kohën në izolim me zonjën e saj seksi

Disa ditë më parë, në ekspozitën e fotografes Anjeza Dyrmishi, “Portrete Jete”, Xheni dhe Livia u shfaqën duke u puthur në buzë.
Featured image of article: “Dashni lezbikesh në kohën e koronas”, Xheni Karaj zbulon si e kalon kohën në izolim me zonjën e saj seksi Xheni Karaj dhe nje mikesha e saj (Foto nga Instagrami)

TIRANË– Drejtuesja e LGBTQI në Shqipëri, Xheni Karaj, thotë se kohën e izolimit për parandalimin e përhapjes së COVID-19 po e kalon duke luajtur shah me të dashurën e saj, Livia.

“#rrineshtepi #luajmezonjentende Tu lujt me zonjen time i dore shah 😁, shkruan aktivistja e njohur si e para që pranoi në Shqipëri se është lesbike.

Postimi i Xheni Karajt

Krahas shahut, dy “”çifti” shihet teksa shijon një filxhan çaji në ballkon.

Livia, e dashura e Xheni Karajt

Disa ditë më parë, në ekspozitën e fotografes Anjeza Dyrmishi, “Portrete Jete”, Xheni dhe Livia u shfaqën duke u puthur në buzë.

Xheni shkroi mbi foton e ekspozitës “Dashni në kohën e koronas”, që hapi debat në rrjetet sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

Dashni ne kohen e koronas ☠ @anjezadyrmishiofficial #portretjete #ekpsozite

A post shared by Xheni Karaj (@xhenikaraj) on


(F.g/dosja.al)

Shto Koment