Aktualitet

‘Dara’ i Krujës e “peshonte”, disa ditë me gruan në Krujë, të tjerat me Kejvinën/ Detaje nga lidhja e modeles me Redjan Rrajën

Por, meqë Kejvina mohoi gjithçka, siç mohonte kohë më parë edhe mundësinë e lidhjes me një person që merret me punë të pista, Dosja.al u interesua sërish për raportin e modeles me Rrajën.
Featured image of article: ‘Dara’ i Krujës e “peshonte”, disa ditë me gruan në Krujë, të tjerat me Kejvinën/ Detaje nga lidhja e modeles me Redjan Rrajën Kejvina Kthella, Redjan Rraja

TIRANË– Modelja Kejvina Kthella ua hodhi fajin mediave për publikimin e detajeve nga lidhja e saj intime me Redjan Rrajën, të akuzuarin si atentator i prokurorit Arjan Ndoja.

Ajo i quajti gazetarët “plehra dhe fëlliqësira”, duke mohuar indirekt çdo lidhje të saj me Rrajën dhe makinën 30 mijë euro që kishte në përdorim por që ishte në pronësinë e të fortit nga Kruja.

Por si qëndron e vërteta?

Dosja.al u interesua që prej ditës së parë për raportin e modeles me të akuzuarin.

Ne e ruajtëm për humanitet shoqëror statusin e të dashurës për Kejvinën, duke transmetuar tek publiku vetëm faktin se ajo u shoqërua për ngjarjen si dhe u mbajt 10 orë në pyetje, duke ia kursyer Kejvinës statusin privat…

Por, meqë Kejvina mohoi gjithçka, siç mohonte kohë më parë edhe mundësinë e lidhjes me një person që merret me punë të pista, (Lexo dhe shiko këtu), Dosja.al u interesua sërish për raportin e modeles me Rrajën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimet i thanë Dosja.al se Rraja është i martuar me një vajzë nga Kruja me të cilën ka edhe fëmijë. Jeta e tij ishte e ndarë disa ditë në javë në Krujë, ku qëndronte me familjen dhe ditët e tjera bashkëjetonte me Kejvinën, siç shkruan edhe Shqiptarja.com.

Po ashtu, në media raportohet se jeta luksoze e Kejvinës vinte për shkak të financimit që vinte nga Rraja.

Kanë qenë bisedat e Redjan Rrajës me Kejvina Kthellën ato që e kanë zbuluar lidhjen intime të të dyve, dhe jo mediat, tek të cilat zgjodhi të hakërrehej modelja bukuroshe.

Mbase personi të cilit duhet të sulmonte Kejvina është Redjani dhe jo mediat, por kjo sërish mbetet për t’u parë në ditët në vijim. Deri atëherë, mjaftohemi me reagimet e të dyve.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment