Virale

VIDEO/ S’donte të ‘prishte’ panoramën e kryeministrit, Gjiknuri hidhet nga bordura dhe desh ‘thyen qafën’, momenti pikant

Gjiknuri shoqëroi kryeministrin, gjatë vizitës që ky i fundit zhvilloi ditën e sotme në Vlorë. Në momentin që Rama mbaroi bisedën dhe diskutimet, u ndal përpara universitetit që të shkrepte një foto me pedagoget.
Featured image of article: VIDEO/ S’donte të ‘prishte’ panoramën e kryeministrit, Gjiknuri hidhet nga bordura dhe desh ‘thyen qafën’, momenti pikant Damian Gjiknuri
Përditësuar:

VLORË– Deputeti Damian Gjiknuri ka dhënë një ‘shoë’ përballë kamerës së ERTV, teksa është hedhur nga një bordurë e universitetit “Ismail Qemali” në Vlorë.

Gjiknuri shoqëroi kryeministrin, gjatë vizitës që ky i fundit zhvilloi ditën e sotme në Vlorë. Në momentin që Rama mbaroi bisedën dhe diskutimet, u ndal përpara universitetit që të shkrepte një foto me pedagoget.

Për të mos prishur këtë panoramë të bukur, Gjiknuri u hodh nga bordura. Por në sy bie fakti që deputeti i PS-së duket sikur është gati duke u rrëzuar. Siç duket ka shpëtuar me aq, teksa më pas, ai vendos syzet dhe ecën drejt.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment