Aktualitet

Dalin pamjet/ Si shpërtheu tritoli tek makina e policit të rrugores (VD)

 • Tritol makinës së efektivit të Policisë Rrugore (Emri)
 • Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të makinës pas shpërthimit ku shihet sesi është gjendja e makinës së efektivit.

  TIRANË– Një sasi tritoli ka shpërtheu mëngjesin e sotëm në makinën e një punonjësi të policisë rrugore.

  Lënda plasëse ka shpërthyer në makinën e policit Julian Çikaj në oborrin e banesës.

  Sakaq, ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të makinës pas shpërthimit ku shihet sesi është gjendja e makinës së efektivit.

  Berisha thotë se ngjarja është fshehur nga policia, ndërsa qytetari dixhital thotë se Çikaj është efektiv i Task-Forcës.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Publikimi tek Berisha:

  Edvin Kristaq Krimi, Vasal Kimiku dhe narkopolicia e tyre fshehin krimin!
  Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
  Pershendetje doktor si jeni
  Desha tju vej ne dijeni per kete shperthim me tritol ndodhur sot me dat 22.04.2019 ne oret e para te mengjesit rreth ores 3:30am. Makina esht ne pronesin e shtetasit Julian Çikaj evektiv i taskforces qarkullimit rrugor. Me habit fakti se pse nuk behen publike ngjarje te tilla. Lind pyetja per cdo njerin prej nesh “ sa ngjarje te tilla ndodhin ne dit dhe ne nuk dim asgje “
  Ngjarja e ndodhur ne zonen e Tiranes
  Yrshek , Kashar.Te uroj shendet per ju dhe familjen tuaj.

  (F.g/dosja.al)

  Shto Koment