Aktualitet

Dalin pamjet pas sherrit me armë te ‘The Code’/ Shqiponjat arrestojnë të “fortin” me Benz (VIDEO)

Shqiponjat kanë nxjerrë nga makina “fortin” me Benz, i cili në momentin e ndalimit nga Policia ishte në vendin e pasagjerit.

TIRANË- Dalin pamjet e para pas sherrit me armë te ‘The Code’. JOQ ka siguruar pamjen e arrestimit të një personit, identiteti i të cilit ende nuk dihet.

Siç duket edhe nga pamjet, Shqiponjat kanë nxjerrë nga makina “fortin” me Benz, i cili në momentin e ndalimit nga Policia ishte në vendin e pasagjerit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Orët e para të mëngjesit të sotëm tek “The Code” janë shënuar të shtëna me armë zjarri.  Gjithçka nisi pas një sherri mes disa personave. 12 persona janë arrestuar, ndërsa 27 të tjerë janë shoqëruar për posedim kokaine dhe armëmbajtje pa leje. Policia e Shtetit mohon se ngjarja ka ndodhur duke rrëzuar dëshmitë dhe pamjet.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment