Aktualitet

Dalin PAMJET! Ky është vendi në Spanjë ku shqiptari u vra ‘me bukë në gojë’, pronarët i kanë vënë kyçin, sytë kuriozë shohin nga larg

VIDEO
 • NDODH SËRISH! Ekzekutohet shqiptari në mes të restorantit në Spanjë
 • Pse lidhet vrasja e shqiptarit në Spanjë me mafian ruse, ku shkeli në ‘dërrasë të kalbur’
 • Restorantit i është vënë kyçi, ndërkohë që jashtë tij, janë mbledhur shumë sy kureshtarët për të parë se çfarë kishte ndodhur në orët e vona të mbrëmjes.
  Featured image of article: Dalin PAMJET! Ky është vendi në Spanjë ku shqiptari u vra ‘me bukë në gojë’, pronarët i kanë vënë kyçin, sytë kuriozë shohin nga larg Pamje nga restoranti

  SPANJË– Dalin pamjet e para nga restoranti  “The Orange Tree”, ku edhe u vra 42-vjeçari shqiptar, ende i paidentifikuar. Dosja.al ka siguruar pamje nga mediat spanjolle, të cilat kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë filmuar në vendin ku edhe ndodhi ekzekutimi.

  Restorantit i është vënë kyçi, ndërkohë që jashtë tij, janë mbledhur shumë sy kureshtarët për të parë se çfarë kishte ndodhur në orët e vona të mbrëmjes.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Shqiptari u ekzekutua me 5 plumba nga një person i maskuar me kapuç. Edhe pse me disa plagë, 42-vjeçari ndërroi jetë disa orë më vonë në spital. Ndërkohë që ka nisur puna për kapjen e autorit të ngjarjes, i cili është filmuar nga kamerat e sigurisë.

  (k.m/dosja.al)

  Shto Koment