Bota

Dalin fotot, Princeshë Diana rrezaton dy vite para ndarjes nga Princi Charls, në një jaht dhe me bikini shumëngjyrëshe

Në foto shihet Princesha në një jaht të bardhë e rrethuar me disa miq të saj në afërsi të një ishulli në Itali.

ITALI-Disa fotografi të papublikuara më parë të Princeshës së Uellsit, Diana janë nxjerr sot nga një miku i saj në Instagram. Në foto shihet Princesha në një jaht të bardhë e rrethuar me disa miq të saj në afërsi të një ishulli në Itali.

Princesha e veshur me palë  bikini shumëngjyrëshe dhe me një këmishë të lidhur në brez duke mbajtur në dorë një pijë duket e qeshur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këto fotografi datojnë që nga viti 1990, ku Princesha është së bashku me disa miq të saj për pushime. Këto foto janë bërë dy vite para se Princesha të ndahej nga Princi Charles.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment