Showbiz

Dalin FOTO: Pasi u nda me Genar Topallin, Eva Murati “bëhet” nuse, vesh fustanin e bardhë

Në sfilatën e fundit të "Class", Eva Murati ka veshur fustanin e bardhë duke ecur mes të gjithë personalitetve të mbledhur në event.
Featured image of article: Dalin FOTO: Pasi u nda me Genar Topallin, Eva Murati “bëhet” nuse, vesh fustanin e bardhë Eva Murati dhe Genar Topalli

TIRANË– Moderatorja e sportit Eva Murati ka qënë shpesh herë në vëmendjen e mediave rozë për shkak të marrëdhënies së saj me djalin e ish-kryeparlamentares Jozefina Topallit, Genarin. 

Në sfilatën e fundit të “Class”, Eva ka veshur fustanin e bardhë duke ecur mes të gjithë personalitetve të mbledhur në event.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Aludohet se Eva Murati është ndarë nga Genari, megjithatë ajo ka zgjedhur të mos e komentojë jetën e saj personale. Pak kohë më parë, e ftuar tek “Treshat” Murati e pyetur nëse është e dashuruar ka deklaruar se është thjesht e lumtur.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment