Aktualitet

Dalin EMRAT, kush është viktima e vrasjes në Kavajë dhe i moshuari që e qëlloi me çifte

Mësohet se viktima e ngjarjes në Kavajë është Marjus Ismaili dhe i dyshuari kryesor është Xhevdet Lecini.
Featured image of article: Dalin EMRAT, kush është viktima e vrasjes në Kavajë dhe i moshuari që e qëlloi me çifte Viktima, Marjus Ismaili

KAVAJË- Zbulohen detaje nga vrasja e ndodhur pasditen e sotme në Kavajë. Mësohet se 29-vjeçari i vrarë me çifte është Marjus Ismaili.

I riu në konflikt e sipër është qëlluar për vdekje me armë zjarri nga 60-vjeçari, Xhevdet Lecini.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pasditen e sotme 60-vjeçari Xhevdet Lecini ka vrarë me armë gjahu klientin e tij pas një sherri që kanë pasur të dy në lokal. Pas konfliktit, 60-vjeçari është ngjitur në katin e tretë dhe ka marrë armën nga banesa. Sapo ka hyrë në lokal ka qëlluar pas koke 29-vjeçarin Marjus Ismailin. Ngjarja ka ndodhur në të njëjtin pallat ku edhe banon Marsida Qatja.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment