Showbiz

‘Në jetë s’më ka lënë njeri, veç unë’/ Deklarata e Dajana Shabanit, i kundërpërgjigjet ishi boksier: Më çuan videon e saj, aty e mora vesh unë që…

Boksieri Kamer Maloku i ka kthyer përgjigje moderatores Dajana Shabani lidhur me deklaratën e saj në emision lidhur me romancën e tyre.
Featured image of article: ‘Në jetë s’më ka lënë njeri, veç unë’/ Deklarata e Dajana Shabanit, i kundërpërgjigjet ishi boksier: Më çuan videon e saj, aty e mora vesh unë që… Dajana Shabani dhe Kamer Maloku

KOSOVË– Moderatorja Dajana Shabani ka qenë e ftuar në emisionin “Kojshia Show” ku edhe ka folur për jetën e saj private.

Në fjalën e saj, Dajana u shpreh se në jetë i kishte lënë ajo meshkujt dhe asnjëherë nuk ishte braktisur nga ta, duke nënkuptuar dhe ndarjen nga i dashuri boksier, Kamer Maloku.

Shiko minutën e 7-të

“Portalet më kanë ndarë, më kanë lidhur, më kanë ndarë. Kam vendosur që çdo gjë timen private nuk do ta tregoj më. Jam krenare për dy gjëra: më kanë dashur fort dhe se në jetë nuk më ka lënë njeri, por veç kam lënë,”-tha ajo në emision.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lidhur me deklaratën e saj ka reaguar edhe boksieri, i cili i ka kthyer përgjigje një komentuesi që e pyeste lidhur me jetën e tij personale.   

Postimi i Kamer Malokut

PYETJE: Pse je ndarë prej Dajanës, ishit çift fantastik?

Kamer Maloku: Sqarim për të gjithë, masi që kam shumë mesazhe me këtë pyetje! Portalet na ndanin çdo ditë që të klikohen, unë o rri si duhet, o ndahem përgjithmonë. Më e reja është: mua më dërguan disa miq video nga një emision ku ishte Dajana live, aty e mora vesh që unë kisha qenë me të, por jo ajo me mua.

Mesa duket çifti i ka dhënë fund lidhjes, pas disa muajsh që shprehnin hapur marrëdhënien e tyre në rrjetet sociale.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment