Sport

Cristiano Ronaldo bën veprimin e papritur, e ‘tremb për vdekje’ fansen (VD)

Ronaldo i ka shkruar nga pas një vajze e cila po bënte një video, duke e trembur atë apo edhe surpizuar njëkohësisht.
Featured image of article: Cristiano Ronaldo bën veprimin e papritur, e ‘tremb për vdekje’ fansen (VD)

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo ka bërë së fundmi një gjest, që në fakt ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Teka një vajzë e re ishte duke bërë një video, futbollisti i njohur i është afruar asaj nga afër dhe e ka trembur.

Por gjithsesi vajza e re është suprizuar dhe njëkohësisht është lumturuar pasi ka pasur shumë pranë Ronaldon. CR7 vendosi që ta befasojë tifozen të cilën e kapi nga krahët për ta trembur.

J.V/Dosja.al 

 

Shto Koment