Showbiz

Ç’po ndodh? Përfliten për romancë, Arilena Ara quan menaxherin e saj baba, postimi: Me krenari e…

FOTO
Postimi i fundit i Arilenës na bën shumë konfuzë. 
Featured image of article: Ç’po ndodh? Përfliten për romancë, Arilena Ara quan menaxherin e saj baba, postimi: Me krenari e… Arilena Ara, Popi Kola

TIRANË– Këngëtarja Arilena Ara dhe menaxheri i saj Popi Kola, prej shumë vitesh janë përfolur për një romancë të mundshme dashurie. Mirëpo, postimi i fundit i Arilenës na bën shumë konfuzë.

Teksa ka uruar Popin për ditëlindje, ajo shkruan se e quan me shumë krenari ‘Baba‘. Në foto, Arilena shihet duke e puthur në faqe Popin, ndërkohë që ky i fundit shfaqet i buzëqeshur duke parë në pasqyrë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tashmë nuk dimë se cfarë emri ti vendosim marëdhënies së tyre…

(a.b)/dosja.al

Shto Koment