Showbiz

Ç’po ndodh mes Dafina Zeqirit dhe Dj Geek? 4 muaj pas ndarjes çifti i njohur i showbizit nuk kursejnë komentet romantike mes tyre

Duket se çifti janë kthyer sërish bashkë e këtë e kanë lënë të kuptohet nga komentet e fundit plot dashuri që i kanë bërë njëri tjetrit në rrjetet sociale, pasi edhe zemrat nuk munguan.
Featured image of article: Ç’po ndodh mes Dafina Zeqirit dhe Dj Geek? 4 muaj pas ndarjes çifti i njohur i showbizit nuk kursejnë komentet romantike mes tyre Dafina Zeqiri, Dj Geek

KOSOVE– Këngëtarja Dafina Zeqiri deklaroi publikisht në fillim të muajit prill se i kishte dhënë fund lidhjes me Dj Geek. Kjo zgjedhje u bë pasi Dafina tha se arriti në një pikë që duhet të zgjidhte mes punës dhe romancës.

Megjithatë duket se çifti janë kthyer sërish bashkë e këtë e kanë lënë të kuptohet nga komentet e fundit plot dashuri që i kanë bërë njëri tjetrit në rrjetet sociale, pasi edhe zemrat nuk munguan.

Dj Geek komentoi “whoh” shoqëruar me zemra dhe Dafina ia kthen në të njëjtën mënyrë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
komente

Nuk dimë nëse këto komente janë bërë në formën e miqësisë, pasi dyshja janë gjatë gjithë kohës së bashku dhe kanë arritur që ta ruajnë shoqërinë pavarësisht ndarjes.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment