Showbiz

Ç’po ndodh me Sara Hoxhën, partnerja e Ledri Vulës futet e gjitha në allci, dalin fotot

Përmes disa postimeve në Instagram, partnerja e reperit Ledri Vula ka bërë m dije se është futur e gjitha në allci.
Featured image of article: Ç’po ndodh me Sara Hoxhën, partnerja e Ledri Vulës futet e gjitha në allci, dalin fotot Sara Hoxha dhe Ledri Vula

TIRANË– Sara Hoxha ka marrë një vendim të papritur pak para se të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Përmes disa postimeve në Instagram, partnerja e reperit Ledri Vula ka bërë m dije se është futur e gjitha në allci.

Ky vendim ka ardhur spontanisht nga dyshja që duan të ruajnë formën e shtatzënisë së fëmijës së tyre të parë. Siç shihet dhe në foto e mbuluar me allçi, Sara buzëqesh dhe duket e lumtur për këtë hap.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sara dhe Ledri janë zhvendosur në Gjermani. Ata por presin ardhjen e fëmijës së tyre të parë në jetë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment