Showbiz

Ç’po ndodh me Eduart Selamin dhe përfshirjen në politikë? Ilva Tare rrëfen të vërtetën mbi bashkëshortin e saj

Ilva Tare ka pranuar që bashkëshorti i saj, Eduart Selami është tërhequr nga jeta publike, por në politikë vazhdon të jetë aktiv.
Featured image of article: Ç’po ndodh me Eduart Selamin dhe përfshirjen në politikë? Ilva Tare rrëfen të vërtetën mbi bashkëshortin e saj Gazetarja Ilva Tare dhe bashkëshorti, Eduart Selimi.

TIRANË– Gazetarja Ilva Tare e ftuar mbrëmjen e djeshme në Soiree ka folur dhe për bashkëshortin e saj, ish-kryetarin e partisë Demokratike, Eduart Selamin. I tërhequr nga jeta publike, Jonida Shehu nuk ka nguruar t’i drejtojë pyetjen se çfarë po ndodh me angazhimin e tij në politikë.

“Eduarti nuk është aktiv në jetën publike, por ai është aktiv në mënyrën se si ai e ndjek politikën, se si ai dëshiron të kontribojë në partinë që ai aderon dhe ka përzemër,”- është shprehur Ilva Tare lidhur me bashkëshortin e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Çifti, Ilva Tare dhe Eduart Selami janë prindër të dy fëmijëve dhe gëzojnë një martesë të lumtur bashkë!

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment