Politike

Ç’po ndodh? Hajdari dhe Gjiknuri largohen nga rezidenca e ambasadës amerikane, lëvizja e papritur

Featured image of article: Ç’po ndodh? Hajdari dhe Gjiknuri largohen nga rezidenca e ambasadës amerikane, lëvizja e papritur Rudina Hajdari dhe Damian Gjiknuri (arkivë)
  • ‘Zgjedhorja’, Hajdari dhe Gjiknuri largohen nga rezidenca e amb. së SHBA

Shto Koment