Aktualitet

COVID19, moti, horoskopi dhe lajmet e trishta! Si nisi e diela e 22 nëntorit, titujtë kryesorë të portaleve në Shqipëri

Në titujtë kryesorë të portaleve, siç mund ta shihni, Dosja.al ka zhvillimin e kurës për trajtimin e COVID19
Featured image of article: COVID19, moti, horoskopi dhe lajmet e trishta! Si nisi e diela e 22 nëntorit, titujtë kryesorë të portaleve në Shqipëri Faqja e pare ne Dosja.al

TIRANË- Një e dielë e qetë ka nisur sot më 22 nëntor 2020. Mediat kryesore në vend kanë zgjedhur të raportojnë parashikimin e motit të ftohtë në Shqipëri, përfshirë këtu edhe zodiakun. Në titujtë kryesorë të portaleve, siç mund ta shihni, Dosja.al ka zhvillimin e kurës për trajtimin e COVID19, gazeta Panorama i ka kushtuar rëndësi arrestimit të presidentit Hashim Thaçi. Balkanweb ka zgjedhur histori për të nisur mbarë këtë të dielë, ndërsa Syri e nis me motin. Tema ka në faqe të parë ndarjen nga jeta të ish-ministrit Bashkim Kopliku, ndërsa Fax News, ndan me lexuesit lajmin e rëndimit të situatës shëndetësore të mjekut Drini Dobi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(F.g/dosja.al)

Shto Koment