Aktualitet

COVID-19 në Shqipëri, MSH: Gjatë 24 orëve të fundit ndërruan jetë 5 persona, 581 raste të reja

5 viktima dhe 581 raste të reja të infektuara nga pandemia e COVID-19 në Shqipëri. Aktualisht në 4 spitalet COVID, po trajtohen 276 pacientë, 32 në terapi intensive nga të cilët 5 pacientë janë të intubuar.
Featured image of article: COVID-19 në Shqipëri, MSH: Gjatë 24 orëve të fundit ndërruan jetë 5 persona, 581 raste të reja Të dhënat për Covid-19

Shto Koment