Aktualitet

COVID-19/ Gjykata e Tiranës pezullon punën deri më 27 nëntor

Për shkak të situatës me pandeminë e Covid-19, Gjykata e Tiranës njoftoi sot pezullimin e punës.
Featured image of article: COVID-19/ Gjykata e Tiranës pezullon punën deri më 27 nëntor Gjykata e Tiranës

TIRANË– Gjykata e Tiranës do të pezullojë punën deri me 27 nëntor. Kështu, gjykata do të shqyrtojë vetëm çështjet më emergjente.

Në vendimin e firmosur nga kryetari i Këshillit Petrit Çomo, thuhet se pezullimi do të nisë nga dita e premte, 13 nëntor dhe do të zgjasë dy javët në vijim. Në shkresë theksohet se përjashtim nga ky vendim do të kenë vetëm çështjet e karakterit urgjent.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Shkresa

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment