Bota

“Çmendet” moti në Rumani, bie shi dhe gure nga qielli? (VD)

Por ajo që është e çuditshme, ka të bëjë se sëbashku me shiun nga lart bien dhe copa akulli të mëdha, të cilat duken dhe si gure.
Featured image of article: “Çmendet” moti në Rumani, bie shi dhe gure nga qielli? (VD)

RUMANI- Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në Rumani, pasi janë tmerruar dhe banorët. Një video që po qarkullon në rrjet shihet, një shi i rrëmbyer që po bie në një qytet të Rumanisë.

Por ajo që është e çuditshme, ka të bëjë se sëbashku me shiun nga lart bien dhe copa akulli të mëdha, të cilat duken dhe si gure.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk shihet qartë nëse bie shi apo bien gurë, pasi sasia është shumë e madhe dhe shkattërrojnë makinat të cilat janë të parkuara anës një pallati.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment