Bota

“Çmendet” moti në Rumani, bie shi dhe gure nga qielli? (VD)

Por ajo që është e çuditshme, ka të bëjë se sëbashku me shiun nga lart bien dhe copa akulli të mëdha, të cilat duken dhe si gure.
Featured image of article: “Çmendet” moti në Rumani, bie shi dhe gure nga qielli? (VD)

RUMANI- Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në Rumani, pasi janë tmerruar dhe banorët. Një video që po qarkullon në rrjet shihet, një shi i rrëmbyer që po bie në një qytet të Rumanisë.

Por ajo që është e çuditshme, ka të bëjë se sëbashku me shiun nga lart bien dhe copa akulli të mëdha, të cilat duken dhe si gure.

Nuk shihet qartë nëse bie shi apo bien gurë, pasi sasia është shumë e madhe dhe shkattërrojnë makinat të cilat janë të parkuara anës një pallati.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment