Virale

“Çmendet” burri në Vlorë, bën plazh me tanga, pamjet bëjnë xhiron në rrjet

VIDEO
Një burrë në plazhin e Vlorës ka zgjedhur të bëjë plazh me tanga. Gjithçka shihet qartë në videot e mëposhtme.
Featured image of article: “Çmendet” burri në Vlorë, bën plazh me tanga, pamjet bëjnë xhiron në rrjet Foto e burrit në plazh.

VLORË– Ndodh edhe kjo! Një plazhist në plazhin e Vlorës ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Siç shihet qartë edhe në videot e mëposhtme të publikuara nga JOQ,  burri shfaqet tanga në plazh dhe kështu ka nxjerrë “në shesh” të pasmet e tij.

Ai ndodhet nën shoqërinë e një gruaje dhe shfaqet i qetë. Sakaq, burri lëvis lirshëm rreth bregut të detit.

Ndoshta, ai ka bërë këtë veprim për të marrë rreze dielli edhe në të pasmet e tij. Pamjet po bëjnë xhiron në rrjet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment