Showbiz

“Ç’kam bërë për të të merituar”, Olsi Bylyku i propozon për martesë në mënyrën më të veçantë partneres (Foto)

Olsi Bylyku i ka dhuruar një unazë të dashurës së tij, Egli Tako, në ditën e saj të lindjes.
Featured image of article: “Ç’kam bërë për të të merituar”, Olsi Bylyku i propozon për martesë në mënyrën më të veçantë partneres (Foto) Aktori Olsi Bylyku dhe e dashura e tij, Egli Tako.

TIRANË– Aktori i humorit, Olsi Bylyku përveçse i ka organizuar një suprizë të bukur për ditëlindje partneres së tij, ka menduar  t’ë marrë dhe një hap të rëndësishëm me të. Një unazë e vendosur në një zgarë, mbi një biftek prej ari.

“Një unazë floriri/ me një gur safir mbi një biftek prej ari. Çfarë kam bërë për të të merituar?”- shkruan Egli Tako në postimin e saj në rrjete sociale

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një mënyrë krejt të veçantë aktori i humorit ka lumturuar pa masë të dashurën e tij, që ka ndarë këtë surprizë në rrjete sociale.

Postimi i Egli Takos në rrjete sociale.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment