Showbiz

Çiljeta Xhilaga e dyzuar, nga fotot provokuese merr një tjetër hap për fenë! E mbuluar, fal namazin (FOTO)

Çiljeta Xhilaga ka postuar një foto, ku sërish shfaqet e mbuluar dhe tregon se është në kohën e faljes së namazit.
Featured image of article: Çiljeta Xhilaga e dyzuar, nga fotot provokuese merr një tjetër hap për fenë! E mbuluar, fal namazin (FOTO) Këngëtarja, Çiljeta Xhilaga.

TIRANË– Çiljeta Xhilaga pak kohë më parë tregoi devotshmërinë e saj ndaj fesë myslimane, ku agjëroi për një muaj Ramazanin. Disa herë këngëtarja postoi foto me veshjen karakteristike myslimane, perçen.

Çiljeta Xhilaga duke falur namazin.

Por, më pas Çiljeta erdhi edhe me foto provokuese. Duket se këngëtarja është e dyzuar dhe ka rinisur përsëri t’i përkushtohet fesë. Me një foto, e mbuluar me shami Çiljeta shkruan:

“Fjalët e njerëzve janë si gurët, nëse i mbart mbi shpinë ta thyejnë kurrizin, e nëse i vendos poshtë këmbëve, ngrihesh e triumfon. Imami Shafiu. Koha për namaz”.

Këngëtarja paska filluar të kryejë ritin përkushtues të fesë myslimane, që është falja e namazit!        

Çiljeta Xhilaga duke falur namazin.

      

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment