Showbiz

Cila është pjata e preferuar e Eduardit? Arbana Osmani befason me përgjigjen

Frymëzuar nga kjo Arbana ka hapur një bashkëbisedim në Instastory me ndjekësit e saj, ku ka marrë shumë pyetje në lidhje me këtë libër.
Featured image of article: Cila është pjata e preferuar e Eduardit? Arbana Osmani befason me përgjigjen Arbana Osmani, Eduard Grishaj

TIRANË- Më 13 nëntor moderatorja shumë e dashur për pubklikun pritet të nxjerrë në treg librin e saj më të ri për recetat e gatimi. Frymëzuar nga kjo Arbana ka hapur një bashkëbisedim në Instastory me ndjekësit e saj, ku ka marrë shumë pyetje në lidhje me këtë libër. E pyetur se kur do dalë libri në treg dhe se sa kushton, Osmani tha se libri do dalë më 13 nëntor në stedën përkatëse gjatë panairit të librit dhe se do të kushtojë 1500 lekë të reja.

Por kuriozitetit të ndjekësve për lidhjen e saj me regjisorin Eduart Grishaj, Arbana Osmani nuk u ka shpëtuar. Një nga ndjekësit e ka pyetur se cila është pjata e preferuar e Eduartit. Përgjigja e Arbanës ishte: “Nuk e di as vetë thotë”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mesa duke moderatorja dhe regjisori paskan qenë bashkë duke parë komentet dhe pyetjet e ndjekësve.

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment