Showbiz

Cila është lidhja me Capital T? Zbulohet LIDHJA e presidentit të Federatës së Futbollit, Agim Ademi me reperin nga Kosova

Ajo e fundit, ka zbuluar se presidenti i FFK-së është babai i reperit, detaj që nuk dihej më parë. Ndërkohë një tjetër personazh i famshëm, i lidhur me Capital T është edhe reperi 2po2.
Featured image of article: Cila është lidhja me Capital T? Zbulohet LIDHJA e presidentit të Federatës së Futbollit, Agim Ademi me reperin nga Kosova Agim dhe Trim Ademi

TIRANË– Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi është babai i reperit të njohur, Capital T. Detaji interesant është zbuluar në emisionin “Shiko kush Luan”, nga moderatorja Luana Vjollca.

Ajo e fundit, ka zbuluar se presidenti i FFK-së është babai i reperit, detaj që nuk dihej më parë. Ndërkohë një tjetër personazh i famshëm, i lidhur me Capital T është edhe reperi 2po2.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të dy kanë bërë me dije për ndjekësit e tyre, se janë të lidhur prej familjes, kjo pasi reperi Besnik Canolli është daja i Trim Ademit. 

(k.m./dosja.al)

Shto Koment