Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Përfundojnë pjesët e para, PSG po trondit Bayern Munich në “Allianz Arena”, Chelseat i mjafton një gol ndaj Portos

Mbappe në minutën e 3’ dhe Marquinhos në të 28’ shënuan dy herë për skuadrën pariziene. Ndërkohë që Choupo Moting shënoi për skuadrën e Bayern Munich në minutën e 37’ duke rihapur takimin.
Featured image of article: CHAMPIONS LEAGUE/ Përfundojnë pjesët e para, PSG po trondit Bayern Munich në “Allianz Arena”, Chelseat i mjafton një gol ndaj Portos Bayern Munich-PSG

EUROPË– Aktualisht janë duke u luajtur dy takimet e para çerekfinale të Champions League. PSG po fiton me shifrat 2-1 ndaj Bayern Munich në këtë pjesë të parë. Mbappe në minutën e 3’ dhe Marquinhos në të 28’ shënuan dy herë për skuadrën pariziene. Ndërkohë që Choupo Moting shënoi për skuadrën e Bayern Munich në minutën e 37’ duke rihapur takimin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë që në takimin tjetër, Porto-Chelsea 45 minutëshi i parë ka përfunduar me shifrat 0-1 për skuadrën londineze. Goli i vetëm i takimit u shënua nga Mount në minutën e 32’.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment