Sport

Champions League e bëri të famshme, sot Kinsey Sue kërkon një Tarzan

E kush nuk do të donte të ishte Tarzani i saj?
Featured image of article: Champions League e bëri të famshme, sot Kinsey Sue kërkon një Tarzan Modelja amerikane

E mbani mend episodin e sikletshëm të finales së Champions League sezonin e shkuar, kur Kinsey Sue u fut në fushë thuajse nudo dhe vrapoi?

Që atëherë, profili i saj në Instagram u rrit me miliona fansa. Tashmë kanë kaluar muaj nga ajo ngjarje, por vajza amerikane vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është e pëlqyer me fotot e bujshme që poston në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Moving to the jungle, far away from people……. just need a Tarzan to join 🍃🦍 @stillvika

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

Sot 23-vjeçarja ka publikuar një foto në xhungël, duke shkruar: “Po zhvendosem në xhungël, sa më larg njerëzve. Thjesht më duhet një Tarzan që të mos ndihem vetëm”.

E kush nuk do të donte të ishte Tarzani i saj?

M.P. / Dosja.al

Shto Koment