Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Bayern Munich po shkakton “tërmet” në Romë përballë Lazios, ende asnjë gol në Atletico Madrid-Chelsea

luhen aktualisht dy sfidat e raundit të 16-të mes Lazio-Bayern Munich dhe Atletico Madrid-Chelsea
Featured image of article: CHAMPIONS LEAGUE/ Bayern Munich po shkakton “tërmet” në Romë përballë Lazios, ende asnjë gol në Atletico Madrid-Chelsea Lazio-Bayern Munich

EUROPË- Po luhen aktualisht dy sfidat e raundit të 16-të mes Lazio-Bayern Munich dhe Atletico Madrid-Chelsea. Në Romë, bavarezët argëtohen që në pjesën e parë. Kampionët në fuqi po fitojnë 3-0 me golat e Leëandovskit 9′, Musiala 24′, Sane 41′.Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë që sfida tjetër nuk ka prodhuar asnjë gol pavarësisht se dy skuadrat kanë krijuar mundësi të shumta për të shënuar.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment