Showbiz

“Çfarë të kujtojnë këto”/ Donald Veshaj i nxjerr tangat e kuqe Soni Malajt, i vesh dhe performon, këngëtarja mbulon fytyrën: Ua o Zot i madh…

VIDEO
Më pas aktori i veshi dhe nisi të performonte këngën “E vogla”, që i solli në mendje këngëtares dhe arsyen e pranisë së të brendshmeve.
Featured image of article: “Çfarë të kujtojnë këto”/ Donald Veshaj i nxjerr tangat e kuqe Soni Malajt, i vesh dhe performon, këngëtarja mbulon fytyrën: Ua o Zot i madh… Soni Malaj dhe Donald Veshaj

TIRANË– Aktori i humorit dhe moderatori Donald Veshaj ka vënë në siklet këngëtaren Soni Malaj.

Teksa kjo e fundit ishte e ftuar në “Binjakët shoë”, Donaldi nxorri një palë tanga të kuqe. Referuar këngës “E vogla”, ku Soni performon me mbathje mbi pantallona, moderatori bëri të njëjtën gjë.

Çfarë të kujtojnë këto?”- e pyeti ai, por Soni nuk u përgjigj. Më pas aktori i veshi dhe nisi të performonte këngën “E vogla”, që i solli në mendje këngëtares dhe arsyen e pranisë së të brendshmeve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ua ooo Zot i madh…e kuptova tani, uaa,”- thoshte Soni Malaj teksa mbulonte fytyrën me duar nga sikleti.
Unë po i mbaj se qenkan të rehatshme,”- shtoi Donaldi dhe qeshën.

(F.M/Dosja.al)

Shto Koment