PolitikeVirale

Çfarë s’u pa nga Kuvendi? Socialistët ‘të varur’ nga telefoni, Lindita Nikolla e Ardiana Jaku bëjnë Fate Velajn të kthejë kokën

Ka qënë në sy edhe përdorimi i telefonave. Ndonëse jo të varur nga teknologjia, socialitët kanë qënë të fokusuar në të. Ndoshta ngaqë kanë ndezur 'motorat' për Kongresin. 
Featured image of article: Çfarë s’u pa nga Kuvendi? Socialistët ‘të varur’ nga telefoni, Lindita Nikolla e Ardiana Jaku bëjnë Fate Velajn të kthejë kokën Pamje nga Kuvendi

TIRANË– E hëna ka nisur me Kuvend për politikanët shqiptarë. Fotografi Agim Rama ka posuar disa poza të deputetëve dhe ministrave teksa hynin buzagaz për të debatuar në seancë pleanre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Duke qënë se ditët me diell janë rikthyer, thuajse të gjithë meshkujt socialistë kanë përdorur syzet e diellit. Ka qënë në sy edhe përdorimi i telefonave. Ndonëse jo të varur nga teknologjia, socialitët kanë qënë të fokusuar në të. Ndoshta ngaqë kanë ndezur ‘motorat’ për Kongresin. 

Por mes tyre ka pasur edhe një rast të rëndësishëm, ish-zv.kryeministri Niko Peleshi ka festuar ditëlindjen, e cila ka bërë që të ketë gjithë vëmendjen e kolegëve. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment