Aktualitet

Çfarë po ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 22 korrik 2021

FOTO
Titujt kryesorë të portaleve, 22 korrik 2021
Featured image of article: Çfarë po ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 22 korrik 2021 Dosja.al

TIRANË– Dosja.al ju sjell titujt kryesore të portaleve për ditën e sotme. Dosja.al, Faxweb, Shqiptarja.com kanë në faqe të parë aksidentin tragjik që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Kamëz, ku për pasojë humbi jetën një 30-vjeçar. Detaje të reja në lidhje me tenderin e uniformave të policisë mban në faqe të parë Top Channel dhe Lapsi.al, ndërsa Syrinet sjell lajmet e shtypit të ditës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.b)/dosja.al

Shto Koment