Aktualitet

Çfarë po ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 15 mars 2021

Titujt kryesorë të portaleve, 15 mars 2021
Featured image of article: Çfarë po ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 15 mars 2021 Dosja.al

TIRANË– Dosja.al ju sjell lajmet më kryesore të ditës në portalet në vend. Dosja.al ka në faqe të parë lajmin se në QSUT nuk ka ujë. Denoncimi i mbërritur në Dosja.al nuk u komentua nga ana e Ministrisë së Shëndetësisë.

Syri.net dhe Tema kanë në faqe të parë deklaratën që kandidatja për deputete e Tiranës, Luljeta Bozdo tha mbrëmjen e djeshme që komunizmi ka pasur anë pozitive.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Panorama dhe Balkanweb kanë në faqe të parë anulimin që disa shtete i kanë bërë AstraZeneca.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment