Sociale

Çfarë po ndodh? Bien rrjetet sociale, Facebook dhe Instagram nuk hapen 

Prej disa minutash dy gjigandët e mediave sociale Facebook dhe Instagram nuk punojnë dhe kur i jep refresh faqes del error (gabim).
Featured image of article: Çfarë po ndodh? Bien rrjetet sociale, Facebook dhe Instagram nuk hapen 

TIRANË- Rrjetet sociale si Facebook dhe Instagram kanë rënë. Prej disa minutash dy gjigandët e mediave sociale Facebook dhe Instagram nuk punojnë dhe në momenin që përdoruesit i japin refresh faqes del error (gabim).

Ende nuk dihen se cilat janë arsyet, të cilat kanë ndaluar së punuari këto dy faqe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto Ilustruese

Por kjo nuk është hera e parë që kjo gjë ndodh, pasi ka ndodhur edhe herë të tjera teksa Facebook dhe Instagram kanë ndaluar së punuari për disa minuta.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment