Aktualitet

Çfarë nuk u pa nga protesta mbrëmë, Princi i Libofshës me zemër në PD (FOTO)

Princi i Libofshës ishte dje në protestën e opozitës, e cila në fakt rezultoi paqësore.
Featured image of article: Çfarë nuk u pa nga protesta mbrëmë, Princi i Libofshës me zemër në PD (FOTO) Jarl Ale De Basseville, princi i Libofshës dhe Egla Harxhi

Tiranë- Mbrëmjen e djeshme opozita e bashkuar zhvilloi protestën e saj të 9-të kombëtare që në fakt ishte një protestë paqësore. Basha nga foltorja para qytetarëve ka përsëritur dhe njëherë se nuk do të ketë pazare politike me Edi Ramën. Sipas tij plani i PD-së janë protestat dhe anti-mitingje deri më 30 qershor. (lexo këtu)

Por çfarë nuk u pa nga protesta e djeshme? 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dosja.al ka siguruar disa foto që në fakt ngjallin habi dhe njëkohësisht edhe kureshtje. Në protestën e djeshme ishte i pranishëm edhe ai i ashtuquajturi Princi i Libofshës,, Jarl Ale De Basseville. Mes duket edhe ai është demokrat në bindje.  Bashkë me të në protestë ishte edhe Egla Harxhi, gruaja e tij.  Në foton e mëposhtme ai shfaqet duke biseduar me një tjetër protestuese.

J.V/Dosja.al

Shto Koment