Showbiz

‘Çfarë nuk duron dot tek meshkujt?’, Ori Nebiaj e thotë hapur fare: Pastërtia është problem!

Ori është pyetuar se çfarë është gjëja që ajo më së shumti nuk e duron tek meshkujt, dhe sigurisht që moderatorja është përgjigjur pa komplekse.
Featured image of article: ‘Çfarë nuk duron dot tek meshkujt?’, Ori Nebiaj e thotë hapur fare: Pastërtia është problem! Ori Nebiaj

TIRANË– Moderatorja Ori Nebiaj ka thënë një intervistë për revistën “Class”, ku edhe ka folur për jetën e saj personale. 

Ndër të tjera, Ori është pyetuar se çfarë është gjëja që ajo më së shumti nuk e duron tek meshkujt, dhe sigurisht që moderatorja është përgjigjur pa komplekse.

PYETJE: Çfarë nuk duron dot tek meshkujt?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

ORI: S’ka diçka që të them me bindje se nuk e duroj dot. Por them çfarë do vija re te një mashkull: Pastërtinë, nëse nuk e tregojnë në çdo detaj, është problem. Kur burrërinë e shohin te dhuna, qoftë verbale, qoftë fizike dhe arrogancën. U bënë tri. Besoj mjaftojnë.

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment