Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 9 maj 2020

Nuk mungojnë as lajme të tjera për motin, horoskopin apo dhe rrëfime nga arkiva. 
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 9 maj 2020 Dosja.al

Tiranë– Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka oraret e lëvizjes në vend.  Ballkan web, Shqiptarja.com, Fax Web kanë si lajm të parë numrin e të vdekurve shqiptarë në Amerikë nga koronavirusi.

Nuk mungojnë as lajme të tjera për motin, horoskopin apo dhe rrëfime nga arkiva.
(k.m/dosja.al)
Etiketa:

Shto Koment