Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 9 dhjetor 2020

Titujt kryesorë të portaleve, 9 dhjetor 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 9 dhjetor 2020

TIRANË– Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.

Syri.net ka në faqe të parë artikull në lidhje me vaksinat kundër covid. Dosja.al dhe Top Channel kanë në faqe të parë artikuj për vrasjen e Vajdin Lames dhe Klodian Saliut. Ndërsa Abcnews lajm në lidhje me buxhetin e vendit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment