Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 8 shtator 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 8 shtator 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 8 shtator 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë shpenzimet për shëndetësinë gjatë vitit 2020.  Shqiptarja.com ka në faqe të parë një intervistë me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi. Ballkan web ka në faqe të parë horoskopin, ndërsa Abc News kanë në faqe të parë parashikimin e motit. Fax web.al ka si lajm të parë vatrat e zjarrit në qarkun e Vlorës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, portalet e tjera si Top Channel, Tv Klan, Ora News, Gazeta Tema, Panorama.com kanë në faqe të parë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment