Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 8 gusht 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 8 gusht 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 8 gusht 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë detajet për vetëvrasjen e milionerit Eugert Lazaj.  Shqiptarja.com ka në faqe të parë deklaratën e Yuri Kim për SPAK-un. Panorama.com ka në faqe të parë një lajm sporti. Faxweb.al dhe Abc news kanë si lajm të parë deklaratën e Pjerin Ndreut për zyrtarët e infektuar në bashkinë Lezhë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sakaq, Gazeta Tema, Ora News, Syri,net dhe Top Channel, Tv Klan dhe Ballkan web kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment