Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 7 shtator 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 7 shtator 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 7 shtator 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë vendimin e Presidentit Ilir Meta për datën zgjedhjeve të ardhshme. Shqiptarja.com ka në faqe të parë bilancin e COVID-19. Ballkan web ka në faqe të parë horoskopin, ndërsa Abc News kanë në faqe të parë parashikimin e motit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Faqet e tjera, si Panorama, Syri.net, Gazeta Tema, Fax web.al, Ora News, Top Channel dhe Tv Klan kanë në faqe të parë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment