Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 7 gusht 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 7 gusht 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë vrasjen horror në Pogradec. Shqiptarja.com ka në faqe të parë kufizimin e orareve të pikave doganore, Kapshticë dhe Kakavijë. Panorama.com ka në faqe të parë aksidentin me të miturin në Tiranë.  Fax web ka në faqe të parë horoskopin, ndërsa Abc News ka motin.

Sakaq, Gazeta Tema, Ora News, Syri,net dhe Top Channel, Tv Klan dhe Ballkan web kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Shto Koment