Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 6 tetor 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 6 tetor 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 6 tetor 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al dhe Shqiptarja.com kanë në faqe të parë reagimin e ndërkombëtarëve për miratimin e ndryshimeve në Kodin Zgjedhor.  AbcNews ka në faqe të parë motin, ndërsa Ballkan web ka në faqe të parë horoskopin. Fax web.al ka në faqe të parë lajmin që presidenti Donald Trump ka lënë spitalin dhe ndodhet në Shtëpinë e Bardhë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, portalet e tjera si Gazeta Tema, Ora News, Panorama.com, Top Channel dhe Tv Klan kanë në faqe të parë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment