Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 6 shtator 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 6 shtator 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 6 shtator 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë lajmin që qeveria shqiptare duhet t’i paguajë  44 milionë dollarë kompanisë greke “Aktor” për mospagesën e punimeve në autostradën Tiranë-Durrës. Shqiptarja.com ka në faqe të parë një deklaratë të Edi Ramës për minishengenin Ballkanik. Ballkan web ka në faqe të parë një lajm për koronavirusin. Abc News kanë në faqe të parë parashikimin e motit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Faqet e tjera, si Panorama, Syri.net, Gazeta Tema, Fax web.al, Ora News, Top Channel dhe Tv Klan kanë në faqe të parë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment